Den mänskliga faktorn

Visst är vi stolta över den avancerade webbportalen och andra smarta kommunikationslösningar. Men Tellogruppens första prioritet är personlig service. Därför har vi koncentrerat produktionen till Söderköping och placerat våra kontaktpersoner nära kunderna. Vi finns även på plats i Stockholm och Västervik.

Kontakta oss så kommer vi med det viktigaste som finns för att skapa goda relationer: Två öron och vidöppna ögon.

Söderköping: Harsbygatan 4. Box 143, 614 22 Söderköping.
Tel tryckeri 0121-130 20.
Fax 0121-143 25.
Epost: info@tellogruppen.se

Stockholm: Årstaängsvägen 9, 7tr, 117 43 Stockholm

Västervik: Kvarngatan 32, 593 33 Västervik

Filip Ringqvist
Filip RingqvistVD
0121-130 28
0707-41 66 93
fille@tellogruppen.se
Magnus Ringqvist
Magnus RingqvistDigitaltryck
0121-130 25
0707-50 81 34
magnus@tellogruppen.se
Claes Lindvall
Claes LindvallPre-pressansvarig
0121-130 23
0707-28 42 42
claes@tellogruppen.se
Christian Jigmalm
Christian JigmalmTryckerichef
0709 506267
christian.holm@tellogruppen.se
Stig-Göran Ringqvist
Stig-Göran RingqvistFörsäljning
0121-130 21
0707-41 07 00
jojo@tellogruppen.se
Christer Wennefjord
Christer WennefjordFörsäljning
0709-81 20 00
christer@tellogruppen.se
Bosse Rosengren
Bosse RosengrenFörsäljning
0490-41 99 98
0736-26 24 65
bosse@tellogruppen.se
Stefan Karlsson
Stefan KarlssonFörsäljning
0708-12 65 95
stefan@tellogruppen.se
Felix Persson
Felix PerssonPre-press
0121-130 24
0709-18 54 02
felix@tellogruppen.se
Eva Ringqvist
Eva RingqvistAdministration
0121-130 22
0704-91 03 33
eva@tellogruppen.se
Eva Lundell
Eva LundellDigitaltryck
0121-130 26
eval@tellogruppen.se