Hitta din personliga kontakt!

Tellogruppens första prioritet är personlig service. Därför har vi koncentrerat produktionen till Söderköping och placerat våra kontaktpersoner nära dig som kund. Vi finns även på plats i Stockholm och Västervik.

Välkommen att kontakta oss!

Söderköping

Besöksadress: Harsbygatan 4.
Box 143, 614 22 Söderköping.
Tel tryckeri 0121-130 20.
Epost: info@tellogruppen.se

Stockholm

Årstaängsvägen 9, 7tr
117 43 Stockholm

0709-81 20 00, christer@tellogruppen eller
0708-12 65 95, stefan@tellogruppen.se

Västervik

Kvarngatan 32
593 33 Västervik
0490-41 99 98
0736-26 24 65
bosse@tellogruppen.se

Filip Ringqvist
Filip RingqvistVD
0121-130 28
0707-41 66 93
fille@tellogruppen.se
Magnus Ringqvist
Magnus RingqvistDigitaltryck
0121-130 25
0707-50 81 34
magnus@tellogruppen.se
Claes Lindvall
Claes LindvallPre-pressansvarig
0121-130 23
0707-28 42 42
claes@tellogruppen.se
Christian Jigmalm
Christian JigmalmTryckerichef
070-950 62 67
Stig-Göran Ringqvist
Stig-Göran RingqvistFörsäljning
0121-130 21
0707-41 07 00
jojo@tellogruppen.se
Christer Wennefjord
Christer WennefjordFörsäljning
0709-81 20 00
christer@tellogruppen.se
Bosse Rosengren
Bosse RosengrenFörsäljning
0490-41 99 98
0736-26 24 65
bosse@tellogruppen.se
Stefan Karlsson
Stefan KarlssonFörsäljning
0708-12 65 95
stefan@tellogruppen.se
Felix Persson
Felix PerssonPre-press
0121-130 24
0709-18 54 02
felix@tellogruppen.se
Eva Ringqvist
Eva RingqvistAdministration
0121-130 22
0704-91 03 33
eva@tellogruppen.se
Eva Lundell
Eva LundellDigitaltryck
0121-130 26
eval@tellogruppen.se