Hitta din personliga kontakt!

Tellogruppens första prioritet är personlig service. Därför har vi koncentrerat produktionen till Söderköping och placerat våra kontaktpersoner nära dig som kund. Vi finns även på plats i Norrköping, Stockholm och Västervik.

Välkommen att kontakta oss!

Söderköping

Harsbygatan 4
614 31 Söderköping

Tel tryckeri 0121-130 20.
info@tellogruppen.se

Norrköping

NORRKÖPINGS TRYCKERI
Lindövägen 65
602 28 Norrköping

011-23 10 60
info@norrkopingstryckeri.se

Stockholm

Årstaängsvägen 9, 7 tr
117 43 Stockholm

0708-93 88 85, linus.levin@tellogruppen.se
0709-81 20 00, christer@tellogruppen.se
0708-12 65 95, stefan@tellogruppen.se

Vem vill du ha kontakt med? Här är våra medarbetare från A-W

Jonny Asp
Jonny AspFörsäljning Norrköping
NORRKÖPINGS TRYCKERI
011-23 10 64
jonny@norrkopingstryckeri.se
Jan (Hella) Hellström
Jan (Hella) HellströmFörsäljning Norrköping
NORRKÖPINGS TRYCKERI
011-23 10 67
hella@norrkopingstryckeri.se
Christian Jigmalm
Christian JigmalmTryckerichef
070-950 62 67
Stefan Karlsson
Stefan KarlssonFörsäljning Stockholm
STOCKHOLM
0708-12 65 95
stefan@tellogruppen.se
Linus Levin
Linus LevinFörsäljningschef
NORRKÖPING/STOCKHOLM
0708-93 88 85
linus@tellogruppen.se
Claes Lindvall
Claes LindvallPre-pressansvarig
0121-130 23
0707-28 42 42
claes@tellogruppen.se
Susanne Månsson
Susanne MånssonNorrköpings Bildekor & Digitalprint
Produktionsansvarig
011-23 10 68
susanne@norrkopingstryckeri.se
Felix Persson
Felix PerssonPre-press
0121-130 24
0709-18 54 02
felix@tellogruppen.se
Filip Ringqvist
Filip RingqvistVD
0121-130 28
0707-41 66 93
fille@tellogruppen.se
Eva Ringqvist
Eva RingqvistAdministration
0121-130 22
0704-91 03 33
eva@tellogruppen.se
Magnus Ringqvist
Magnus RingqvistDigitaltryck
0121-130 25
0707-50 81 34
magnus@tellogruppen.se
Bosse Rosengren
Bosse RosengrenFörsäljning Västervik
0490-41 99 98
0736-26 24 65
bosse@tellogruppen.se
Christer Wennefjord
Christer WennefjordFörsäljning Stockholm
0709-81 20 00
christer@tellogruppen.se